با برنامه‌ ریزی های انجام شده برای ارتقای سرانه رفاهی ساکنان محلات منطقه، تعداد بازارهای میوه و تره بار منطقه به ۱۲ بازار خواهد رسید.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمدهادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه با بیان اینکه در حال حاضر ۸ میدان میوه و تره بار در منطقه۱۳ فعال هستند ،گفت: با توجه به نیاز و درخواست شهروندان به تازگی دو زمین در محلات این منطقه برای احداث میادین میوه و تره بار جدید به سازمان میادین تحویل داده شد و دو زمین دیگر نیز در حال آماده سازی برای تحویل است.
او افزود: در حال حاضر یک قطعه زمین به مساحت ۶۰ متر مربع در محله سرخه حصار، نبش کوی نیروی هوایی و زمین دیگری در محله شورا به متراژ ۲۰۰ متر مربع در تقاطع خیابان های وصالی و افضلی برای آماده سازی و راه اندازی بازار میوه و تره بار تحویل سازمان میادین شده و دو بازار دیگر نیز در خیابان سی متری نیروی هوایی بالاتر از بوستان سیمرغ و محله صفا جانمایی شده است .
علی احمدی در خصوص بازار های میوه و تره بار فعال در محله های شرقی تهران خاطرنشان کرد: بازار های پیروزی ، جاجرود ، آذر نجات، صفا ، ایران مهر ، دهقان ، آشتیانی و امامت در حال حاضر فعالیت روزانه دارد .