همزمان با برنامه های هفته کارآفرینی و آموزش مهارت های فنی و حرفه ای، چهار مرکز تسهیل و توسعه کسب و کار و کارآفرینی در سطح شهر تهران افتتاح‌خواهد شد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس، خدمات و‌ مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، احمد احمدی صدر مدیر عامل این سازمان با ذکر این مطلب افزود :چهار مرکز تسهیل و توسعه کسب وکار و کارآفرینی در راستای فعالیت های این سازمان به عنوان متولی امر کسب وکار و کارآفرینی ، ترویج و توسعه مشاغل شهری و ارتقا زیست بوم کارآفرینی در مدیریت شهری کلان شهر تهران ،شامل دو مرکز در منطقه یک،یک‌ مرکز در منطقه ۶ و یک مرکز در منطقه ۱۵ تهران خواهد بود که همزمان با سایر برنامه های این هفته به افتتاح و بهره برداری خواهید رسید .

وی با تاکید بر ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در جهت اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و تحقق شعارسال “تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین”با اشاره به سایر برنامه های این هفته افزود :نشست با شهرداران کلان شهر های کشور و نشست با شرکت های دانش بنیان و خانه های خلاق حوزه اجتماعی و فرهنگی از جمله دیگر اقدامات این سازمان در گرامیداشت این هفته خواهد بود .
رییس کمیته توانمندسازی و کارآفرینی کلانشهر های کشور ، برگزاری اختتامیه دوره ابتکار و افتتاحیه دوره تربیت مربی کارآفرینی را نیز از دیگر برنامه های این سازمان در هفته کارآفرینی و آموزش مهارت های فنی و حرفه ای برشمرد.