شهردارمنطقه13 از اعزام 120 خادم اربعین به کشور عراق برای خدمت رسانی به زائران پیاده روی اربعین خبر داد و گفت : در مرحله اول، دو کاروان ویژه نیرو های خدمات شهری و شهروندان شرکت کننده در فراخوان ستاد خادم منتظر راهی نجف و کربلا شدند.

به گزارش ساراپرس ، محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به فراخوان ستاد مردمی خادم منتظر و ثبت نام شهروندان متقاضی در این طرح گفت : با برگزاری آیین بدرقه و هماهنگی اداره فرهنگی منطقه، در مرحله اول این طرح، ۸۰ نفر از خادمان زوار پیاده روی اربعین توسط دو دستگاه اتوبوس، روز گذشته به مدت دو هفته به کشور عراق اعزام شدند تا به عاشقان حسینی خدمت رسانی کنند.
او با بیان اینکه موضوع پاکسازی و نظافت نیز در دستور کار اصلی کمیته خدمات شهری اربعین قرار دارد افزود: در این راستا، ۴۰ نفر از نیروهای خدمات شهری، پاکبانان و فضای سبز برای مشارکت در اجرای موارد مرتبط اعزام شدند.
شهردارمنطقه ۱۳ ،اربعین حسینی را حرکتی معنوی و اعتقادی و نماد اقتدار دانست و افزود : خادمان امام حسین(ع) با خدمت‌سانی به زائران حسینی و با یاری رساندن به این اجتماع بزرگ، پیام‌آور یاری به حسین و همراهان او هستند.
محمد هادی علی احمدی اضافه کرد : در عین حال این راهپیمایی بزرگ ، همدلی و برادری را بین ملت‌ها ایجاد می‌کند که بسیار با ارزش است و خادمان حسینی با خدمت به زائران در این امر مهم نقش‌آفرین هستند.
آئین بدرقه خادمان حسینی منطقه۱۳ همراه با اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی و اهدای اقلام فرهنگی برگزار شده است .