شهردارمنطقه ۱۳ از ارائه خدمات مشاوره ای رایگان برای سازندگان و سرمایه گذاران در معاونت شهرسازی و معماری منطقه داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمدهادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه، معاونت شهرسازی و معماری را از حوزه مهم شهرداری تهران عنوان کرد و افزود: با هدف راهنمایی شهروندان و جلوگیری از واسطه گر ، واحد خدمات مشاوره ای رایگان برای سرمایه داران و سازندگان راه اندازی شد که همه روزه، آماده ارائه خدمات رایگان به عموم شهروندان است.

به گفته او، در این واحد خدمات مختلفی در تمامی بخش های تخصصی حوزه شهرسازی و معماری منطقه از جمله درخواست صدور پروانه و گواهی، ضوابط و مقررات، کمیسیون های ماده صد و پنج ارائه شده و کارشناسان این حوزه پاسخگوی سوالات و نیازمندی های مراجعان هستند.
شهردار منطقه۱۳ ، تکریم ارباب رجوع و اخذ رضایتمندی آنان را جز وظایف و سیاست های شهرداری منطقه برشمرد و ادامه داد: معاونت شهرسازی و معماری منطقه به صورت هفتگی ، نشست تخصصی با مسئولان و نمایندگان دفاتر خدمات الکترونیک به همراه متقاضیان برگزار می کند.
شهردار منطقه۱۳ اظهار کرد: در تلاش هستیم پروژه‌های شهری را با مشورت و نظرات شهروندان تدوین کنیم، در این رابطه در ملاقات‌های مردمی و بازدید های میدانی نظرات و درخواست‌های شهروندان را دریافت می‌کنیم.
محمد هادی علی احمدی با تاکید بر آگاهی رسانی به شهروندان در خصوص مسائل شهری خاطر نشان کرد: مردم باید اطلاعات لازم را در خصوص مسائل شهری کسب کنند تا شاهد بیش از پیش مشارکت و همراهی آنان در راستای اهداف توسعه و تعالی باشیم.