شهردار منطقه۱۳ با اشاره به آماده سازی غرفه این منطقه در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱ "شهر های خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" از ارائه دستاورد ها و پتانسیل های منطقه از جمله ظرفیت های سرمایه گذاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمدهادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه با بیان اینکه نمایشگاه شهر های خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران با هدف معرفی فعالیت های مدیریت شهری تهران در راستای رسالت و ماموریت سازمانی از ۱۲ تا ۱۷ تیر ماه در مرکز نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برپا می‌شود، افزود: منطقه ۱۳ نیز همسو با سایر حوزه ها با ارائه مجموعه اقدامات منطقه و آخرین دستاورد ها حضور دارد.
به گفته او در این نمایشگاه، توافق شهرداری تهران و وزارت دفاع در خصوص آزادسازی عرصه غیر فعال صنایع جنگ افزار سازی (ساصد) ، پروژه قطب گردشگری شرق تهران در بوستان سرخه حصار و پروژه ایستگاه تفکیک پسماند تهران(MRF) به عنوان دستاورد اصلی منطقه ارائه می شود .
شهردار منطقه ۱۳، برپایی این نمایشگاه را فرصتی مناسب برای جذب سرمایه گذاران و اطلاع رسانی خدمات و دستاورد دانست و یادآور شد:ضمن حضور فعال در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، تلاش داریم از تمامی پتانسیل ها برای اطلاع رسانی و برقراری ارتباط موثر با شهروندان استفاده کنیم.