۴۰۷ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.

به گزارش ساراپرس؛ سردار حسین رحیمی با تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت (ع)و گرامیداشت روز اکرام و اینکه همه باید حرمت ماه مبارک رمضان را رعایت کنیم، اظهار داشت: طی ۴۸ ساعت گذشته پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف را اجرا کرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: این طرح با بکارگیری ۱۹۴ تیم از مجموعه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در این طرح بیش از ۱۴ هزار واحد صنفی در سطح پایتخت مورد بازدید قرار گرفته است افزود :با اجرای این طرح ۴۰۷ واحد صنفی که به طور غیر مجاز اقدام به ارائه مواد غذایی گرم کرده و زمینه روزه خواری و هنجارشکنی را فراهم کرده بودند پلمپ و یا اخطاریه داده شد.

وی با بیان اینکه این طرح در راستای مطالبه مردم شریف بوده است عنوان داشت :اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در دستور کار پلیس قرار دارد.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: و امروز پلیس خدمتگزاری به مردم متدین را برای خود افتخار می‌داند و تکریم شهروندان عزیز را در راس ماموریت‌های خود قرار داده است.

رئیس پلیس پایتخت یادآور شد همانطور که تاکید شد باید از تظاهر به روزه خواری در ملا عام خودداری شود بیان داشت: همه اغذیه فروشی ها موظف به رعایت ضوابط ابلاغی هستند از این رو فعالیت واحدهای فروشی در حد فاصله بین سحر تا افطار ممنوع است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد در پایانه های مسافربری که محل تردد مسافران است صرفاً ارائه غذا سرد آن هم باید در با رعایت ضوابط ابلاغی و شئونات ماه رمضان ارائه شود .

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه همه رده های انتظامی و ترافیکی در راستای رعایت شأن و حرمت ماه رمضان و ضوابط ابلاغی خود را انجام خواهند داد گفت هم باید خود را موظف به رعایت حرمت ماه رمضان بدانند .