مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تشریح برنامه های این نهاد را در ماه مبارک رمضان،گفت: رزمایش «اطعام مهدوی_افطاری ساده» در ایام ماه مبارک رمضان با محوریت مراکز نیکوکاری اجرا می شود.

به گزارش ساراپرس؛سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به برنامه های کمیته امداد استان تهران در ماه مبارک رمضان،گفت: پویش اطعام مهدوی با هدف توزیع غذای گرم و جیره خشک و همچنین حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین در رئوس برنامه های این نهاد است.

وی با بیان اینکه پویش اطعام مهدوی در پی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان دو سال پیش راه‌اندازی شد و امسال نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان فعالیت خود را آغاز کرده است،افزود: این پویش به منظور هدایت کمک‌های مومنانه در جهت تامین بسته‌های غذایی و معیشتی ویژه خانواده‌های نیازمند، با همکاری نهادها، گروه‌های مردمی، هیات‌های مذهبی، خیران و مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود.

پرپنچی بیان کرد: تمام مراحل طبخ و توزیع بسته‌های غذای گرم با رعایت مسائل بهداشتی و مطابق شیوه‌نامه‌های ستاد ملی کرونا انجام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با قدردانی از همراهی همیشگی خیّران و مردم نیکوکار با کمیته امداد استان تهران در سنوات گذشته،خاطرنشان کرد: شماره کارت ۲۰۰۸-۰۰۰۰-۹۹۷۹-۶۰۳۷ و کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷* به منظور جذب کمک‌های مردمی در قالب طرح « اطعام مهدوی و افطاری ساده» است نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: همچنین شماره گیری سامانه تلفن گویا ۷۳۵۵-۰۲۱ و درج کد ۱۴ از دیگر روش های پرداخت کمک های نقدی خیّران و مردم نیکوکار در قالب طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده است.

پرپنچی یادآور شد: طرح مفتاح الجنه با هدف سرکشی مسئولان از خانواده های تحت حمایت از دیگر رویکردهای کمیته امداد استان تهران در ماه مهمانی خدا است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت:در لیالی قدر نیز پایگاه های امداد در سراسر استان جهت ثبت نام حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین ایجاد می شود.

انتهای پیام