معاون امنیتی و انتظامی استاندار و رييس كنيته امنيت انتخابات تهران از اتخاذ تمهیدات امنیتی لازم برای برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در پایتخت خبر داد.

به گزارش ساراپرس،محسن نایبی عصر یکشنبه در جلسه کمیته امنیتی که با حضور مسوولان مربوطه در استانداری تهران برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور مردم در پای صندوق های رای اظهار کرد: از همه نیروها و عوامل امنیتی برای برگزاری سه انتخاباتی که از اسفند ماه سال گذشته تا کنون برگزار کرده ایم تشکر میکنم.

نایبی با بیان اینکه امنیت و سلامت در سه انتخابات برگزار شده به خوبی محقق شده است گفت: برای برگزاری انتخابات ۱۵ تیر نیز تمام تمهیدات امنیتی و انتظامی پیش بینی شده و آماده برگزاری این آزمون سیاسی هستیم.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران بیان کرد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری نیز تمام ماموران امنیتی و انتظامی از آغاز رای گیری تا پایان شمارش آرا در محل های شعب اخذ رای حضور خواهند داشت.

وی عنوان کرد: در دور اول انتخابات ریاست جمهوری شاهد هیچ مشکلی در امر برگزاری نبودیم و کار با هم دلی و هم افزایی دستگاه های امنیتی، انتظامی، اطلاعاتی، خدمات رسان ها انجام شد و امیدوار هستیم همین روند در انتخابات ۱۵ تیر ادامه داشته باشد.

رییس ستاد امنیت انتخابات استان تهران با بیان اینکه صندوق های رای که در مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری مورد استفاده قرار گرفتند هنوز پابرجا هستند، افزود: برای جابه جایی تعرفه ها، دستگاه های احراز هویت و صندوق های اخذ رای در ۱۵ تیرماه تمهیدات لازم اتخاذ شده است.