رئیس جمهور در پیامی رحلت آیت‌الله موسوی بجنوردی را به حوزه‌های علمیه، علاقه‌مندان و بیت آن مرحوم تسلیت گفت.

به گزارش ساراپرس؛آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم پارسا آیت‌الله موسوی بجنوردی را به حوزه‌های علمیه، شاگردان، علاقه‌مندان و بیت مکرم آن مرحوم تسلیت گفت.

رئیسی در پیام تسلیت خود به مناسبت رحلت آیت الله سید مهدی موسوی بجنوردی(ره) فرزند مرحوم آیت‌الله حاج میرزا حسن بجنوردی (ره) آورده است: این فقیه وارسته پس از سال‌ها مجاهدت، زندگی پر برکت خود را با اخلاص و ساده زیستی در مسیر ترویج معارف اسلامی، تالیف آثار متعدد، تربیت شاگردان فراوان و خدمت به مردم و انقلاب سپری کرد و کارنامه ارزشمندی برجا گذاشت.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم‌ الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم پارسا حضرت آیت الله سید مهدی موسوی بجنوردی(طاب ثراه) فرزند مرحوم آیت‌الله حاج میرزا حسن بجنوردی (اعلی الله مقامه) موجب اندوه و تأثر خاطر شد.

این فقیه وارسته پس از سال‌ها مجاهدت، زندگی پر برکت خود را با اخلاص و ساده زیستی در مسیر ترویج معارف اسلامی، تالیف آثار متعدد، تربیت شاگردان فراوان و خدمت به مردم و انقلاب سپری کرد و کارنامه ارزشمندی برجا گذاشت.

اینجانب درگذشت ایشان را به حوزه‌های علمیه، علمای اعلام، شاگردان، علاقه‌مندان و بیت مکرم و اخوان محترم‌شان، تسلیت می گویم و از درگاه خداوند برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با اجداد طاهرینش و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسالت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: فارس