به گزارش ساراپرس؛ پیش از ظهر امروز دوشنبه بیست و دوم فروردین ماه آشپزخانه اطعام مهدوی با حضور سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل ، محمد دهرویه، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران وجمعی دیگر از مدیران و مسئولان با همکاری مراکز نیکوکاری حضرت خدیجه کبری (س) و شهید سجاد زبرجدی در منطقه ۲  تهران […]

به گزارش ساراپرس؛ پیش از ظهر امروز دوشنبه بیست و دوم فروردین ماه آشپزخانه اطعام مهدوی با حضور سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل ، محمد دهرویه، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران وجمعی دیگر از مدیران و مسئولان با همکاری مراکز نیکوکاری حضرت خدیجه کبری (س) و شهید سجاد زبرجدی در منطقه ۲  تهران افتتاح شد.

سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران  ماه مبارک رمضان را فرصت بسیار خوبی برای همدلی ونوعدوستی مردم نیکوکار و خیران نیک اندیش برای کمک های مومنانه و دستگیری از نیازمندان عنوان کرد و گفت: طبخ و توزیع غذای گرم و تهیه و توزیع بسته های معیشتی در قالب کمک های مومنانه اطعام مهدوی یکی از برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان است.

محمدرضا شاهجانی،رئیس کمیته امداد شمال غرب تهران ( مناطق ۲ و ۵ ) با ارائه گزارشی از فعالیت های رزمایش اطعام مهدوی و افطاری ساده،گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۴۵۱۰ پرس غذای گرم میان خانواده های تحت حمایت و سایر نیازمندان با همکاری مراکز نیکوکاری و خیّران توزیع شده است.

وی  افزود: همچنین بیش از ۱۳۰۰۰ بسته افطاری در قالب طرح افطاری ساده در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

شاهجانی، بیان کرد: تاکنون بیش از ۲۹۴ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان از محل کمک‌های مردمی و خیّران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد شمال غرب تهران ( مناطق ۲ و ۵ ) یادآور شد: همچنین تاکنون ۱۷۴۱  بسته معیشتی با هزینه ای بالغ بر ۷۰۶ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان میان خانواده های تحت حمایت توزیع شده است.

شایسته ذکر است؛ نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل در قالب رزمایش اطعام مهدوی – افطاری ساده کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص  دهند.

– شماره گیری کد دستوری #۱*۰۲۱*۸۸۷۷*

– شماره گیری سامانه گویای ۷۳۵۵ ۰۲۱ و درج عدد ۱۴

– شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ نزد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت

انتهای پیام